تبلیغات
اخبار و اطلاعات جدید از تمام دنیا - واكاوی در اهداف پنهان دولت آمریكا در پدیده هارپ

بخش ها

تصاویر جالب(5)
خرید اینترنتی(23)
پیشنهاد ما به شما(6)
مناسبتها(1)
سخنان اساتید(3)
اس ام اس sms(1)
مطالب پزشکی ، بهداشتی(3)
دانستنی ها(34)
عکسهای زیبا(1)
آموزش اینترنتی(30)
اخبار و حوادث(12)
مقالات و پژوهشها(11)
مطالب جذاب و خواندنی(32)
اطلاعات اینترنتی(24)
محصولات پزشکی زیبایی بهداشتی(29)
محصولات لوازم خانگی(5)
علوم پایه(3)
علوم مهندسی(1)

لینک های روز

جستجو

آرشیو

اردیبهشت 1390
دی 1389
آذر 1389
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388

همه آرشیوها

مطالب اخیر

یک ایده جدید و عالی در زندگی
اولین یتیم خلقت ...
مجموعه کینگ موبایل
فرشته نگهبان
آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور
8Secrets of Success by Richard St. John
هشت رمز موفقیت
موبایل شوکی
با 4 كلاهبردار نابغه آشنا شوید!
راهکار مدیریتی مدیر برای نجات از سقوط بالگرد:
انواع درجه ها
قفل لاستیك زاپاس پراید
ریش تراش ضد آب میکروفورس
راز تصویر جن مشخص شد
قفل زاپاس پژو پرشیا

لیست آخرین پستها

خروجی مطالب

RSS   Atom


واكاوی در اهداف پنهان دولت آمریكا در پدیده هارپ


«زمین لرزه هائیتی را آمریكا با استفاده از سلاح مخوف «هارپ» به وجود آورده است، هدف نهایی آمریكا ضربه زدن به ایران از طریق ایجاد زمین لرزه است، زمین لرزه ویرانگر هائیتی نتیجه آشكار آزمایش سلاح هارپ توسط ارتش آمریكاست، رئیس جمهور ونزوئلا آمریكا را به دست داشتن در وقوع زلزله ویرانگر هائیتی متهم كرد، زلزله هائیتی طبیعی نیست پای هارپ در میان است...»

آنچه كه خواندید گزیده ای از تیترهایی است كه در هفته های اخیر و پس از وقوع زلزله ویرانگر كشور هائیتی درصدر اخبار رسانه های ایران و جهان قرار گرفت و به نوعی گویای این موضوع است كه ایالات‌متحده آمریكا با استفاده از قدرت نظامی «هارپ» چنین زلزله ای را در منطقه هائیتی ایجاد كرده است.

گرچه انتشار وسیع و گسترده این خبر درسطح رسانه های جهان خود از زلزله ای مخوف خبری حكایت داشت كه به نوعی درصدد القای قدرت بی چون و چرای نظامی آمریكا در جهان بود، اما نكته مهمی كه افكار عمومی را با آن درگیر كرده این است كه آیا به راستی دولت استكباری آمریكا واقعاً از چنین قدرتی برخوردار است و می تواند با استفاده از سلاح هارپ زلزله سنگین و ویرانگری با قدرت 3/7 ریشتر در نقطه ای از زمین ایجاد كند و آیا در ابعاد علمی و سیاسی این مسئله تأیید شده كه شیطان بزرگ می تواند چنین اقدامی را علیه كشورهای دیگر انجام دهد و از همه مهمتر آیا اصولاً چنین كاری شدنی است؟ همچنین اخبارمنتشره در این باره تا چه حد از صحت خبری برخوردار است؟در گزارش امروز كیهان این موضوع را در ابعاد علمی، تخصصی و سیاسی مورد واكاوی قرار داده ایم. همراه این گزارش باشید:

هارپ چیست؟

طبق تعاریف موجود، هارپ (HAARP) یك پروژه تحقیقاتی است كه برای بررسی و تحقیق درباره لایه آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زیرزمینی با استفاده از امواج رادیویی تأسیس شده است.

لایه آیونوسفیر در بالاترین لایه اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.

این لایه تشعشعات خطرناك «ماورای بنفش» و «اكس ری» خورشید را جذب كرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی كره زمین امكان پذیر گردد. همچنین به دلیل محیط الكتریكی موجود در آیونوسفیر از این لایه برای انعكاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود تاثیرات بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیستن را مختل می كند.

سیستم هارپ (HAARP) طوری طراحی شده است كه بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم داشته باشد. از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه را میتوان نام برد.

این سیستم در حال حاضر از یك مجموعه آنتن های مخصوص (180 برج آنتن آلومینیومی به ارتفاع 50/23متر) تشكیل و بر روی زمینی وسیع به مساحت 23000 مترمربع در آلاسكا نصب گردیده است.

این آنتن ها امواج مافوق كوتاه ELF/ULF/VLF را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می كنند.

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین قادرند نه تنها عمق دریا بروند بلكه فراتر رفته و به اعماق زمین نیز وارد میشوند و عملكرد آن بمانند «رادیو ترموگرافی» (Radio Thermography) است كه امروزه ژئولژیست ها برای اكتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می كنند. وقتی یك موج كوتاه «رادیو ترموگرافی» به داخل زمین فرستاده میشود به لایه های مختلف برخورد كرده و آن لایه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدایی با فركانسی مخصوص تولید و به سطح زمین باز میگرداند و ژئولژیست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زیرزمین را شناسایی كنند.

شانتاژ خبری هارپ

سایت های خبری متعددی موضوع هارپ را پوشش دادند و كوشیدند این موضوع را به نشانه بارزی از قدرت آمریكا تبدیل كنند، گرچه گفته می شود خود آمریكاییان منتشركننده این خبرجعلی هستند.

این خبر را به نقل از سایت های اینترنتی آمریكایی و اروپایی از جمله «آلترانفو» و «لوپست» بخوانید: «بسیاری از دانشمندان! پنج قاره معتقدند كه زمین لرزه هائیتی (3/7 ریشتر) به كمك سیستم آب و هوایی «هارپ» ایجاد شده و به كمك این سلاح مخوف است كه «امپراتوری آمریكایی-صهیونیستی» نه تنها موجی خارق العاده از سرما را در اروپا پدید آورده تا تلاش های مخالفان جهانی با پدیده گرم شدن آب و هوای كره زمین را مسدود سازد، بلكه بلافاصله نیز زمین لرزه ویرانگر هائیتی را تدارك دیده تا ناوگان خود را با هدف نهایی اشغال كوبا و ونزوئلا، در دریای كارائیب مستقر سازد.»

نكته قابل تامل در این خبر وجود دانشمندان بسیاری از پنج قاره موجود است كه با یكدیگر هم عقیده اند كه زلزله هائیتی نتیجه هارپ است اما هویت و نام و نشان هیچكدام از این به اصطلاح دانشمندان زمین شناس و یا شاید زلزله شناس فاش نشده است!

ارتباط هارپ و زلزله

دكتر ناصر حافظی مقدس، زمین شناس، مهندس زلزله شناسی و استاد دانشگاه در گفتگو با سرویس گزارش روز كیهان درباره پدیده هارپ می گوید: «پروژه مطالعاتی هارپ درخصوص مطالعه اصول فیزیكی كنترل كننده یونسفر است كه علاوه بر آمریكا چند كشور دیگر نیز در آن مشاركت دارند. هدف اصلی این پروژه بهبود ارتباطات رادیویی بوده است اگرچه ارتش آمریكا در این پروژه بدنبال كنترل و نظارت بر ارتباطات رادیویی می باشد. دكتر حافظی مقدس می گوید: « مطرح شده كه آمریكا در ادامه پروژه جنگ ستارگان بدنبال نوعی سلاح الكترومغناطیسی جدید است كه با فشرده سازی بخشی از یونسفر و انعكاس آن امواج الكترومغناطیسی با فركانس بالا كه قدرت حرارتی زیاد دارند را به مناطق مورد نظر در سطح كره زمین وارد كند. این مطلب فرضیه هایی است كه مشخص نیست قابلیت اجرایی داشته باشد.»

این مهندس زلزله شناسی به ارتباط هارپ و زلزله اشاره می كند و می گوید: «منشأ شایعاتی كه درخصوص ارتباط زلزله با پروژه هارپ وجود دارد شاید از این طریق می باشد كه زلزله های بزرگ همراه با تغییرات وسیع در اتمسفر بالای منطقه كانونی می باشند و اغتشاشاتی را در كره یونسفر ایجاد می كنند. تلاشهایی جهت استفاده از این پدیده برای پیش بینی زلزله نیز در حال انجام است. اما اینكه با هدایت امواج الكترومغناطیس بتوان در یك منطقه زلزله ایجاد نمود توجیه علمی ندارد.»

دكتر حافظی در ادامه به زلزله خیز بودن هائیتی اشاره می كند و می گوید: «كشور هائیتی در حاشیه یك گسل فعال قرار گرفته است و در طول تاریخ زلزله های بزرگی را تجربه كرده است. زلزله اخیر این كشور با بزرگی 3/7 ریشتر نیز بیش از 60 پس لرزه نسبتاً بزرگ از جمله دو پس لرزه 6 ریشتری داشته است. بنابراین وقوع زلزله در این كشور و شرایط زلزله كاملاً طبیعی بوده است لذا این فرض كه در اثر انفجار توسط آمریكا ایجاد شده باشد كاملاً مردود است. حتی فرض تحریك منطقه و وقوع زلزله طبیعی نیز برای یك زلزله بزرگ هفت ریشتری بسیار بعید است.»
بهره برداری شیطان بزرگ از هر فرصتی!

پس از وقوع زلزله هائیتی آمریكا تمام تلاش خود را معطوف به این نمود تا از هر شیوه ممكن به نفع خود از آن بهره برداری كند. انتشار خبر دروغین زلزله هائیتی توسط هارپ و اعزام نیروی نظامی به این كشور زلزله زده گواهی صادق بر این مدعا است.

دكتر محمدعلی رحمانی نیا، زمین شناس، كارشناس زلزله شناسی و استاد دانشگاه در گفت وگو با سرویس گزارش روز كیهان در تحلیل موضوع هارپ چنین می گوید: «در وهله اول باید اشاره كنم كه «هارپ» پروژه ای است توسط چند كشور جهان از جمله آمریكا، روسیه، ژاپن، كانادا و... دنبال می شود و هدف آنها نیز شناخت لایحه آیونو سفیر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمریكا یا یك كشور خاصی نیست، از طرفی هم ارتش آمریكا در بخش نیروهای دریایی و هوایی پروژه ای را درباره جنگ ستارگان دنبال می كنند و هدفشان این است كه بتوانند امواج الكترومغناطیسی را بر روی زمین برگردانند، كه اگر بتوانند این كار را انجام دهند خواهند توانست حرارت زیادی را در نقطه ای از زمین ایجاد كنند.»

دكتر رحمانی نیا در ادامه تصریح كرد: «اگر زلزله طبیعی اتفاق بیفتد در لایحه آیونو سفیر اختلالاتی ایجاد می شود و از این اختلالات ایجاد شده در واقع می توان وقوع برخی زلزله ها را پیش بینی كرد، از همین موضوع آمریكاییان بحث هارپ را پیش كشیده اند و در واقع با این اقدام می خواهند اذهان عمومی مردم جهان را فریب داده و به نفع خود از آن بهره برداری كنند.»

آیا زلزله هائیتی كار هارپ است؟

دكتر رحمانی نیا ضمن اشاره به این موضوع كه شایعه ایجاد زلزله آن هم با ریشترهای بالا ابتدا توسط چینی ها مطرح شد و آنان مدعی شدند كه آمریكا می تواند چنین زلزله های ویرانگری را طراحی كند، می گوید: «همچنان كه اشاره كردم پدیده هارپ فقط می تواند گرمای بسیار زیادی را در یك گوشه از زمین ایجاد كند و باعث سوختگی پوسته ای از زمین شود، درست مثل اقدام مایكروفرها كه گرمای زیادی در محیط خودش ایجاد می كند و همین گرمای فراوان می تواند به تغییر آب و هوایی در آن منطقه كه گرما بر آن وارد شده منجر شده و پوسته زمین را برای ایجاد زلزله تحریك كند، اما ایجاد چنین زلزله ای مثل زلزله هائیتی به چند دلیل علمی از هارپ برنمی آید.»

این زمین شناس و استاد دانشگاه شاهرود در توضیح دلایل علمی خود می گوید: «میان زلزله احتمالی توسط هارپ و زلزله طبیعی تفاوت هایی هست از جمله اینكه تمامی زلزله های طبیعی، به طور طبیعی پس لرز ه هایی هم به دنبال دارد و در زلزله هائیتی هم بیش از 60 پس لرزه به وقوع پیوسته، این در حالی است كه در پدیده هارپ كه یك انفجار است هیچگونه پس لرزه ای وجود ندارد.»

دكتر رحمانی نیا می گوید:«اما دلیل دیگر اینكه كشور هائیتی در كنار یك گسل زمین لرزه ای بسیار بزرگ قرار دارد و در گذشته - قرن 18 - نیز شاهد چنین زلزله ای بوده است، در ثانی ایالات متحده آمریكا و هیچ كشور دیگری هنوز به آن مرحله از پیشرفت علمی نرسیده اند كه بتوانند چنین زلزله هایی را در عمق زمین طراحی كنند.»

این استاد دانشگاه معتقد است: «در واقع پروژه اصلی استفاده از هارپ برای بهبود امواج رادیویی است كه به اتفاق چند كشور جهان دنبال می شود اما بخش اطلاعات علمی و نظامی آمریكا می خواهد از زلزله هائیتی به نفع خود بهره برداری كند، این در حالی است كه متخصصان زمین شناسی انتشار خبر وقوع زلزله هائیتی توسط سلاح هارپ آمریكا را در حد یك لطیفه یا طنز می دانند!چرا كه عملاً چنین موضوعی در ابعاد علمی مردود است.»

هائیتی زلزله خیز است

اخبار كاذبی كه در هفته های اخیر منتشر شد حكایت از این داشت كه زلزله هائیتی توسط سلاح هارپ آمریكایی ها به وقوع پیوسته، این در حالی است كه كارشناسان زمین شناسی و زلزله شناسی این موضوع را كاملاً رد می كنند.

خانم رها مهاجر، كارشناس زمین شناسی در گفتگو با سرویس گزارش كیهان می گوید: «با توجه به اینكه كشور هائیتی در یكی از مناطق زلزله خیز در كنار پلیت اقیانوس آرام و بر روی قاره آمریكا قرار گرفته، لذا زلزله خیزی این منطقه نه تنها بعید نیست بلكه از لحاظ علمی و تخصصی هم كاملاً اثبات شده است.»

این كارشناس ضمن اعلام این موضوع كه وقوع زلزله هائیتی توسط هارپ و دولت ایالات متحده آمریكا هیچگونه توجیه علمی و منطقی ندارد، می گوید: «انتشار خبر زلزله هائیتی و اعلام علت آن به وسیله پدیده هارپ به یك ترفند و بازی سیاسی بیشتر شباهت دارد تا یك اقدام علمی اثبات شده، چون برای متخصصین علوم زمین شناسی و تمامی افرادی كه فراتر از شایعات و موج رسانه ای غربی می اندیشند كاملاً عیان است كه دولت آمریكا می خواهد از این ماجرا به نفع خود بهره برداری كند، چرا كه از لحاظ علوم زمین شناسی هرگز وجود چنین سلاحی كه به زمین لرزه ای عظیم بینجامد تأیید نمی شود و این موضوع هیچگونه توجیه علمی ندارد.»

ابعاد سیاسی ماجرا

برای اطلاع از اهداف سیاسی ماجرای هارپ و مرتبط دانستن آن با زلزله هائیتی با دكتر محمد كرمی راد، عضو هیأت رئیسه كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم كرمانشاه گفتگو می كنم.

كرمی راد می گوید: «انتشار چنین اخباری حتی متأسفانه در سطح رسانه های داخلی ایران یك جنگ روانی بیش نیست، چرا كه دولت آمریكا سالهای سال است كه جنگ های نرم و تاكتیك های رسانه ای را به نفع خود و علیه سایر كشورهای جهان در دستور كار قرار داده و هر از گاهی به شانتاژ چنین اخبار جعلی در سطح رسانه ها می پردازد.»

این نماینده مجلس می گوید: «اگر واقعاً كشور آمریكا به چنین تكنولوژی دست یافته است، به خودی خود متهم به نسل كشی جهانی است، اما واقعیت غیر از این نیست كه این ترفند فقط جهت ترساندن كشورهای مخالف آمریكا و اعلام ابرقدرتی این كشور است، این در حالی است كه موضوع هارپ از نظر علمی و تخصصی كاملاً مردود است.»

كرمی راد می گوید: «آمریكاییان با اعلام چنین اخبار دروغی مطمئناً راه به جایی نخواهند برد، چرا كه افكار عمومی امروزه بسیار بیدارتر و هوشیارتر از قبل است و هیچ گاه شایعه چنین اخباری نمی تواند در روحیه مردم جهان تأثیر منفی بگذارد، همچنان كه می بینیم در این ترفند نیز دست آنان رو شده است.»

منبع: كیهان

کد خبر:43875 -

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
[ نویسنده : دختر البرز در جمعه 10 دی 1389 و ساعت 09:02 ب.ظ مرتبط با دانستنی ها اخبار و حوادث مطالب جذاب و خواندنی اطلاعات اینترنتی | دیدن مطلب بطور کامل | نظرات ]امار سایت

 
 


آمار بازدیدها:
امروز:
دیروز:
این ماه:
ماه قبل:
مجموع:
آخرین بازدید:

اطلاعات سایت
آخرین بروز رسانی:
کل مطالب :

مدیر سایت:

دختر البرز

> به آسانی صافكار ماشین خود باشید

15,000 تومان

> قلم خش گیر خودرو ( رنگ فابریك)

15,000 تومان

> میز تیبل میت اورجینالTable Mate

27,000 تومان

> لاغری ، تناسب اندام و بدنسازی با P90X

15,000 تومان

> پكیج طلائی خش گیر خودرو ( كار پك اصلی )

15,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> آموزش سریع مكالمه انگلیسی نصرت 2

4,000 تومان

> جگوار پاور کرم - JAGUAR POWER آقایان

32,000 تومان

> جگوار پاور فول آبی JAGUAR POWE

18,000 تومان

> قلم تشخیص رنگ شدگی اتومبیل

20,000 تومان

> قلم خش گیر خودرو

15,000 تومان

> تست رنگ خودرو

7,000 تومان

> آموزش مكالمه انگلیسی نصرت2 بر روی موبایل

4,000 تومان

> اکتان بنزین WURTH

4,800 تومان

> چاق کننده و رشد دهنده عضلات

15,500 تومان

> ابراکت، دستگاه دراز و نشست (لاغری)

90,000 تومان

> پورتال مسبی - ورژن 7 (جدیدترین ورژن)

590,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال كر ارجینال Total core

118,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> دستگاه تصفیه هوا داخل خودرو

15,000 تومان

> اسپری پولیش براق كننده رنگ خودرو (واكس)

6,000 تومان

> قرص کاهش مصرف سوخت داینوتب

18,000 تومان

> قلم خش گیر خودرو های ایران خودرو و سایپا

15,000 تومان

> پاورگراو POWER GROW،برس لیزری رشدمجدد مو

135,000 تومان

> جارو فندكی

30,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> ماساژور صورت چند سر

25,000 تومان

> پورتال مسبی - ورژن 6

450,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> AB ROCKET-ابراكت-درازنشست

105,000 تومان

> ابراكت - دستگاه دراز نشست

90,000 تومان

> کول واتر COOL WATER بسیار سرد ماندگاری

12,500 تومان

> دستگاه ورزشی آبراکت AB Rock و لوازم کامل

70,000 تومان

> جامع ترین بسته ایمیل ماركتینگ در ایران

10,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> نانو تصفیه

15,000 تومان

> کلاه گیس فشن مردانه

88,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> كاملترین پكیج آناتومی بدن انسان

5,000 تومان

> وان حمام بزرگسال (بادی)

75,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> شارژر خورشیدی همراه ودستگاه های الکترون

15,000 تومان

> دفترچه تلفن جالب و زیبا پر از امكانات

61,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> مستند سیاره زمین BBC Planet Earth

10,000 تومان

> پد - اگ-سنگ پای اروپائی

12,000 تومان

> فشار خون دیجیتالی بیورر مدل 08

50,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> صابون لاغری و تناسب اندامSlimming soap

8,000 تومان

> ماساژور بیشل

45,000 تومان

> بازی گردش پول (پدر پولدار،پدر بی پول)

32,000 تومان

> آموزش تعمیرات پراید

8,800 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> فشار خون دیجیتالی بیورر مدل 08

50,000 تومان

> محافظ كامپوتر اتومبیل

20,000 تومان

> چاقوی میراکل بلید3 Miracle bladeIII

49,000 تومان

> ترازوی دیجیتال آشپزخانه زوهنل SOEHNLE

40,000 تومان

> قفل زاپاس پژو 206 بدون صندوق

25,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> تیبل میت Table Mate

28,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> موزن بینی گوش و خط ریش

30,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

40,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> آب کینگ مدل ROBIMAX 6640

79,000 تومان

> عطر کریستال اورجینال جدید

12,500 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> كاملترین پك آموزش دفاع شخصی Self Defense

7,000 تومان

> زنجیر چرخ انواع خودرو ( ارسال رایگان )

32,000 تومان

> تناسب اندام و بدنسازی با P90X

15,000 تومان

> ماساژور EMSIG

17,000 تومان

> ساعت پلیس

110,000 تومان

> جعبه كمكهای اولیه مدل كندو

80,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> وان بادی کودک طرح زرافه

18,000 تومان

> كاناپه بادی تخت خواب شو(5 کاره جدید)

135,000 تومان

> دستگاه تست اسکناس ذره بینی 2لامپ

19,000 تومان

> تقویت رشد وبهبود حافظه

15,500 تومان

> عطر ماه تولد دختران مهر ماه

12,500 تومان

> 50سال موسیق اصیل ایرانی

8,000 تومان

> شعبده بازان بزرگ جهان وآموزش پرواز تا 1m

8,000 تومان

> پک کامل زبان انگلیسی نصرت 2

6,800 تومان

> نخ پنچر گیری خودرو(به همراه لوازم جانبی)

10,000 تومان

> مینی ماساژور بدن

28,000 تومان

> ماساژور برقی بدن بیورر

65,000 تومان

> نرم افزار رستوران و كافی شاپ آرمینا فود

200,000 تومان

> غذاساز بولت اکسپرس Bullet Express

125,000 تومان

> مخلوط کن و خرد کن مجیک بولت Magic Bullet

65,000 تومان

> میله بارفیکس آیرون جیم IRON GYM

30,000 تومان

> مجموعه كامل آموزشی ASP.Net AJAX

9,000 تومان

> رنده،خردكن، خلال كن و اسلایسر برقی

60,000 تومان

> مجموعه قویترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

5,000 تومان

> نرم افزارهای طراحی سایت2010

15,000 تومان

> آموزش پرورش انواع قارچ های خوراکی

8,000 تومان

> دف پژمان حدادی

90,000 تومان

لینکستان

قالب ساز
انجمن گفتگو
گوشی موبایل ان ام سی
شماره طلایی ایرانسل
گوشی موبایل ان ام سی تک سیم کارت
جارو شارژی آب و خاك وایت مور (White More
دستگاه شوینده و جاروبرقی وکس انگلستان
توستر نان دیوینیز مولینكس (MOULINEX)
آسیاب مخلوط كن ویواسیو مولینكس (Moulinex
بخار شو وكس (Vax)
آون توستر 250-A لیتر سون (Seven)
رنده دستی مولی جولین مولینكس
بخار پز نیو اكزاتیك 3 طبقه سفید مولینکس
ابراكت-AB ROCKET-دستگاه درازنشست
ترك سیگار با ELECTRO SMOKE الکترو اسموك
ماساژور beshell رفع دردهای عضلانی کل بدن
قرص سیالیس- تقویت مردانه cialis
eros- اروس
قرص NATURAL-WEALTH ویتامین E معجزه افزایش قد
اسپری و كرم تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)
نچرال ولث +دمپایی افزایش قد(اصل برزیل)
WHITENING CREAM-سفیدکننده
ترازوی دیجیتالی شیشه ای بیورر- BEURER
راك ان رول استپر-rock n roll steppe
بیوتی کلاب-از بین برنده دائمی چروک و لک
اکستندر مگنت دار-افزایش طول و قطر-آقایان
کرم زیبایی سینه ( کوچک کننده ) ایسنس
کرم زیبایی سینه (بزرگ کننده ) ایسنس
ژل لاغری سوییس فرمولا
اسکی ثابت- ورزشیROBIMAX 7740
کرم اسکراپ (طبی) ایسنس لایه بردار
كرم شاركShark Power تقویت جنسی آقایان
کرم فرم دهنده و ترک بدن ایسنس
كمربند لاغری هیلر آلمان اولین باردرایران
کرم پف دهنده صورت و گردن ایسنس
آبكینگ پرو-همراه با 10 کیلو وزنه نامحسوس
کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو
اسپری تاخیری سوپر دوز 125000
دوچرخه ثابت مغناطیسی ویژه ROBIMAX 7758
قرص JP جگوار- تنگ کننده گیاهی خانمها
پاوراكستندر(افزایش طول وحجم آلت قدرتمند)
راك ان رول استپر-rock n roll stepper کوهنوردی در منزل
كرم گارنیر سبزو قرمز(جوانسازی))GARNER
کپسول مایع جوان کننده پوست animate
ماساژور صورت چند سر
تیبل میت Table Mate 2
خرد كن نایسر دایسر 3 تیغه
جاروی سوییول سویپر شارژی G2
سونیك بلید -sonic blade چاقو شارژی
اسپری تاخیری ویاگرا محصول اصلی آمریکا
مگنا RX+ تقویت مردانه
حلقه ویبراتور رومانتیک با مجوز بهداشت
تست حشیش THC-ACON
تست شیشه-MET-متاامفتامین
تست اکستازی ACON - MDMA
تست مرفین MOP-ACON(OPI
چاقو شارژی Sonic blade
میز تیبل میت اورجینالTable Mate
ماساژور beshell رفع دردهای عضلانی کل بدن
قطره واژینال -خانمها-دکتر مارتین
چاپ عكس شما برروی البسه وظروف
سی دی و نرم افزار گریم وآرایشی وزیبایی
چاقو های میراکل بلید 3 Miracle Blade
رنده برقی چند كاره نیوفلم
فر نوری فلیورویو Flavor Wave Oven Turbo
چاقو ی میراکل بلید 3 Miracle Blade
جاروبرقی وكیوم سیلندر دار 2400 واتVAX
نرم افزار و بازی موبایل سری 40
6 بازی بسیار بسیار جذاب کامیون!
فشن ترین مدلهای مو
ژورنال لباس
كمربند لاغری ویبروشیپ
رنده پرو وی اسلایسر Pro-V-Slice
راهنمای عشق بازی
رقص در آب
100 فیلم شاهكار سینما
مجموعه 24 فیلم پیامبر ،امام و معصومین
Barbie Games
مجموعه 7 كارتن باربی در یك دی وی دی
قطره جادوئی اسپانیش فلای-مخصوص خانمها
کپسول تقویت جنسی
اسکی ثابت ROBIMAX 7741
کرم رومانتیک حجیم کننده آلت آقایان
کرم رومانتیک خانمها- تنگ کننده-ROMANTIC
اکستندر مگنت دار-افزایش طول و قطر آلت
پد - اگ-سنگ پای اروپائی
دوچرخه ثابت مغناطیسی -مدل 2000
تست ایدز-اچ آی وی-HIV
ورزشی _توپ پیلاتیس-روبیمکث ROBIAMX 6600
فشارخون مچی دیجیتال -blood-p-of co-be
اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)
ورزشی -دوچرخه ثابت مغناطیسی -مدل 2000
از بین برنده سفیدی مو -استراتژی
شلوارك حرارتی سونا پنس(لاغری)
کمربند لاغری ویبرو شیپ-vibro shape
دستگاه ورزشی اسکی ثابت ROBIMAX 7752
کیت 10 کاره اعتیاد -تریاک -کراک
ژل حجم دهنده - طویل کننده جگوار-JAGUAR
مبل راحتی اركیده
كمربند لاغری ویبراتن vibra toneویبره
کمربند لاغری ویبره و حرارت-جنیوس-GENIUS

همه لینکها

لینکدونی

فروشگاه بزرگ ایران
فروشگاه ملیس شاپ
تبادل لینك
فروش لپ تاپ زیر قیمت بازار
اسپمر میهن بلاگ
مرجع تخصصی نیازمندیها
نصف جهان
RAP GAP
مرجع جدیدترین عکسها
امیر آنلاین
بهترین سایت دانلود نرم افزار و بازیهای روز دنیا
لینکستان
راه موفقیت
فروش محصولات زناشویی
کسب درآمد واقعی
مرجع کامل فروشگاههای اینترنتی
لینک باکس آبی
دانلود نرم افزار و فیلم وآهنگ و کلیپ
تصاویر واقعا +18
بزرگترین گالری عکس ایرانیان
موزیک
محسن باکس

آرشیو لینکدونی