تبلیغات
اخبار و اطلاعات جدید از تمام دنیا - مادر سنگدل و جزئیات جنایت خونین در تنکابن +عکس

بخش ها

تصاویر جالب(5)
خرید اینترنتی(23)
پیشنهاد ما به شما(6)
مناسبتها(1)
سخنان اساتید(3)
اس ام اس sms(1)
مطالب پزشکی ، بهداشتی(3)
دانستنی ها(34)
عکسهای زیبا(1)
آموزش اینترنتی(30)
اخبار و حوادث(12)
مقالات و پژوهشها(11)
مطالب جذاب و خواندنی(32)
اطلاعات اینترنتی(24)
محصولات پزشکی زیبایی بهداشتی(29)
محصولات لوازم خانگی(5)
علوم پایه(3)
علوم مهندسی(1)

لینک های روز

جستجو

آرشیو

اردیبهشت 1390
دی 1389
آذر 1389
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388

همه آرشیوها

مطالب اخیر

یک ایده جدید و عالی در زندگی
اولین یتیم خلقت ...
مجموعه کینگ موبایل
فرشته نگهبان
آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور
8Secrets of Success by Richard St. John
هشت رمز موفقیت
موبایل شوکی
با 4 كلاهبردار نابغه آشنا شوید!
راهکار مدیریتی مدیر برای نجات از سقوط بالگرد:
انواع درجه ها
قفل لاستیك زاپاس پراید
ریش تراش ضد آب میکروفورس
راز تصویر جن مشخص شد
قفل زاپاس پژو پرشیا

لیست آخرین پستها

خروجی مطالب

RSS   Atom


مادر سنگدل و جزئیات جنایت خونین در تنکابن +عکس


مادر سنگدل و جزئیات جنایت خونین در تنکابن +عکس

 «مادر شیشه‌ای دختربچه‌‌اش را به طرز هولناکی به قتل رساند.»
 به گزارش جهان حتما شما هم این تیتر را هفته گذشته در صفحه‌ حوادث روزنامه‌ها خواندید و متاثر شدید. حادثه گرچه باورنکردنی به نظر می‌رسید اما حقیقت داشت. دختربچه‌ هفت ساله‌ای به نام هستی، قربانی جنایت شومی شده بود که مادر معتادش به خاطر توهم شیشه آن را رقم زده بود؛ جنایتی که طبق نظریه پزشکی قانونی همراه با شکنجه‌های سخت، غیرقابل باور و مرگباری بود که مادر هستی آنها را مرتکب شده بود. این زن که چند دقیقه بعد از قتل دخترش دستگیر شده بود، در همه مراحل بازجویی‌ به جنایت اعتراف کرد و مدعی شد که تصور می‌کرده شیطان وارد بدن دخترش شده و به همین دلیل او را به قتل رسانده است. گزارش سرنخ درباره جزئیات این جنایت هولناک و حرف‌های قاتل و پدر دختربچه بی‌گناه را بخوانید. 


فریادهای هستی تمامی نداشت. صدای ناله‌های او تا چند ساختمان آن‌طرف‌تر از خانه ویلایی آنها را پر کرده بود و حالا خیلی از ساکنان خیابان رازی در شهرستان تنکابن می‌دانستند که مادر هستی در حال کتک زدن دخترش است. آنها از یک هفته قبل بارها صدای ناله‌های دختر بچه هفت ساله را هنگام کتک خوردن از دست مادرش شنیده بودند اما این بار، فریادهای هستی با روزهای قبل فرق داشت. او التماس می‌‌کرد، جیغ می‌‌کشید و ناله‌‌کنان از همسایه‌ها کمک می‌خواست. چند دقیقه گذشته بود اما هنوز فریادهای دختربچه ادامه داشت. تعدادی از همسایه‌ها که طاقت شنیدن ناله‌های دلخراش او را نداشتند، با پدرش تماس گرفتند و از او خواستند هر چه زودتر به خانه برگردد. چند دقیقه بعد مرد 53 ساله سراسیمه خودش را به خانه رساند اما دیگر از صدای ناله‌‌های هستی خبری نبود. او از بین همسایه‌هایی که مقابل در ورودی جمع شده بودند، گذشت و کلید را در قفل چرخاند. مرد میانسال دوان‌دوان خودش را به حیاط خلوت رساند و ناگهان ایستاد. چیزی را که می‌دید باورش نمی‌شد. همان‌جا خشکش زده بود و نگاهش به همسرش که کنار جسد بی‌جان و خون‌آلود هستی ایستاده بود، گره خورده بود. روی بدن دختربچه پر بود از آثار جراحت، سوختگی و زخم‌های عمیق. مرد با دیدن این صحنه شروع به داد و فریاد کرد و دقایقی بعد با حضور ماموران پلیس در خانه ویلایی، پرونده یکی از فجیع‌ترین جنایاتی که در شهرستان تنکابن رخ داده بود، ورق خورد. دستگیری در کنار رودخانه 


ماموران وقتی به محل جنایت رسیدند که خبری از مادر هستی نبود. او بعد از قتل دختربچه هفت ساله‌اش، خانه را ترک کرده و پا به فرار گذاشته بود. خیلی زود تحقیقات برای دستگیری این زن شروع شد و 20 دقیقه بعد ماموران توانستند او را در کنار رودخانه‌ای در نزدیکی محل جنایت شناسایی کنند. زن جوان به محض دیدن پلیس قصد فرار داشت اما در یک عملیات ضربتی دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد. او در همان بازجویی‌های اولیه به قتل دخترش اعتراف کرد و پرده از راز این جنایت برداشت و به بیان جزئیات وحشتناک قتل دخترش پرداخت. آرزوی 33 ساله این روزها در بازداشتگاه به سر می‌برد و تحقیقات در خصوص این پرونده از سوی ماموران پلیس همچنان ادامه داد. گفت‌وگوی خبرنگار سرنخ با این مادر بی‌رحم را که در اداره آگاهی انجام شد، بخوانید. 


چرا دخترت را به قتل رساندی؟ 


اول یک چیزی به من بدهید تا بخورم. دو روز است که لب به هیچی نزده‌ام. هنوز هم خسته‌ام. 


تا برایت کیک و آبمیوه بیاورند، می‌‌توانی ماجرای قتل را تعریف کنی؟ 


کشتمش چون داشت زندگی‌ام را از هم می‌پاشید. حالا نمی‌فهمید چرا این کار را کردم، بعدا همه چیز مشخص می‌شود. من دو بار ازدواج کرده‌ام، نمی‌خواستم زندگی‌ام از هم بپاشد. شوهر اولم را دوست داشتم اما او به خاطر اینکه بچه‌دار نمی‌شدیم، رفت. خیلی التماسش کردم که بماند اما رفت. بعد هم مجبورم کرد که از هم توافقی طلاق بگیریم. بعد از طلاق از همسر اولم با پدر هستی آشنا شدم. او 20 سال از من بزرگ‌تربود اما دوستش داشتم. حالا هم دوستش دارم اما نمی‌گذاشتند زندگی کنیم. مرا روانی کرده بودند. من که آزارم به هیچ کسی نمی‌رسید. 


چه کسی نمی‌گذاشت تو زندگی کنی؟ 


من عاشق بچه‌ هستم. نیرویی که نمی‌خواست من زندگی کنم، این بار از راه بچه وارد زندگی‌ام شده بود. ببینید، قبلا به من گفته بودند که تو بچه‌دار نمی‌شوی؛ پس چرا بچه‌دار شدم؟ هم هستی را به دنیا آوردم و هم رضا را. هستی را از اول هم دوست نداشتم. یک جوری بود اما رضا، پسر دو ساله‌ام ماه بود. 


چرا هستی را دوست نداشتی؟ 


یادم نیست چطور بزرگ شد. به دنیا آمدنش را هم یادم نمی‌آید. هر روز رشد کردنش را احساس می‌کردم. با من حرف می‌زد. بچه یک وجبی وقتی سیگار می‌کشیدم، مرا دعوا می‌کرد و برایم پشت چشم نازک می‌کرد. اصلا بچگی نمی‌کرد. نمی‌خواستم برایم شاخ و شانه بکشد. 


مگر هستی دخترت نبود؟ چطور ممکن است با دخترت این‌طور رفتار کنی؟ 


نمی‌دانم. من به دنیا آمدنش را یادم نمی‌آید. سزارینی بود. انگار خودش هم نمی‌خواست که به دنیا بیاید. در بیمارستان چشم‌هایم را که باز کردم، یک بچه گذاشتند توی بغلم و گفتند این دخترت است. اصلا شاید توی بیمارستان عوضش کرده‌اند. اما هر طوری بود، به روی خودم نیاوردم. گفتم همه چیز درست می‌شود اما نشد. 


چه چیزی باید درست می‌شد که نشد؟ 


من ، بابای هستی را دوست داشتم. با اینکه 20 سال از من بزرگ‌تر است اما قیافه‌اش اصلا نشان نمی‌دهد. بعد، از اینکه با او ازدواج کردم، زندگی خوب و راحتی داشتم تا اینکه یک سال بعد هستی به دنیا آمد. با به دنیا آمدن او باید همه چیز گرم‌تر و صمیمی‌تر از قبل می‌شد اما این اتفاق نیفتاد. بعد از تولدش همه‌اش به دخترش توجه می‌کرد. او صبح با من خوب بود اما ظهر اخلاقش عوض می‌شد و گاهی مرا به قصد کشت می‌زد و می‌گفت که من زن خوبی برایش نیستم. گریه‌های من فایده‌ای نداشت. البته گاهی اوقات همسرم بعد از دعواها خوب می‌شد و حتی برایم در خانه غذا می‌پخت و من هم به او علاقه داشتم. اما همه‌اش زودگذر بود. 


بعد چه اتفاقی افتاد؟ 


زندگی‌ام برایم مهم بود. باید علت بی‌دوام بودن خوش‌اخلاقی همسرم را کشف می‌کردم. با اینکه خانه نبود اما از همه چیز خبر داشت. می‌دانست من کجا هستم، کجا می‌روم و چه کار کرده‌ام. فیلتر‌های سیگار را هفت تا سوراخ گم و گور می‌کردم اما می‌دانست کجاست. خیلی کنجکاو شدم بفهمم چه کسی آمار من را به او می‌دهد. احساس می‌کردم که همه‌اش زیر سر دخترم هستی است. برای همین دیگر نمی‌توانستم او را تحمل کنم. 


هستی را کتک هم می‌زدی؟ 


نه می‌ترسیدم. می‌ترسیدم که اگر به‌اش دست بزنم، به پدرش بگوید و روزگارم سیاه شود. 


چطوری دلت آمد دخترت را بکشی؟ 


هستی داشت زندگی‌ام را خراب می‌کرد. من زندگی‌ام را دوست داشتم. نمی‌خواستم از هم پاشیده شود. درست است که خانواده‌ام وضع مالی‌شان خوب است اما از وقتی که طلاق گرفتم دیگر با من رابطه ندارند. من هم جوانم. من هم زندگی می‌خواهم اما شیطان دست از سرم بر نمی‌داشت و نمی‌گذاشت که زندگی کنم. همه‌‌اش یک چیزی به من می‌گفت؛ اینکه هستی نمی‌گذارد من زندگی کنم. 


چند وقت است که معتادی؟ 


خیلی وقت است. اوایل هیچ کسی نمی‌دانست. از تنهایی و بیکاری معتاد شدم. شوهر اولم دست و دلباز بود. همین جوری پول توی دست و بالم بود. هر کاری هم دلم می‌خواست انجام می‌دادم. از نوجوانی هر وقت ناراحت می‌شدم سیگار می‌کشیدم اما بعدا شیشه را کشف کردم. طلاق توافقی از همسر اولم خیلی روی روحیه‌ام تاثیر گذاشت. آدم وقتی طلاق می‌گیرد، کلی حرف پشت‌ سرش می‌زنند. شهر هم کوچک بود و همه حرف‌ها به گوشم می‌رسید. نمی‌دانید چقدر عذاب کشیدم. اصلا به خاطر همین معتاد شدم تا اینکه با حسین آشنا شدم و همه چیز تمام شد. 


از کجا شیشه تهیه می‌کردی؟ 


من زن بدی نبودم، یک نفر را که از قبل می‌شناختم، برایم شیشه می‌آورد. اما دخترم هستی هر وقت برایم شیشه می‌آوردند، به پدرش خبر می‌داد. آن‌قدر از این حرف‌ها زده بود که حسین دیگر به من خرجی نمی‌داد. هر چیزی که می‌خواستیم خودش می‌خرید. چند بار برای خرید شیشه مجبور شدم طلایم را بفروشم. خب همه اینها را از چشم هستی می‌دیدم. 


تو که گفتی از خانه بیرون نمی‌رفتی، پس چطور طلا می‌فروختی؟ 


طلا‌هایم را می‌دادم به همان کسی که برایم شیشه می‌آورد. او هم در عوض گرفتن آنها برایم چند بار شیشه می‌آورد. 


با آن مرد چطوری آشنا شده بودی؟ 


من نمی‌شناختمش. من پول می‌دادم او هم برایم شیشه می‌آورد. تلفنی از آن مرد خرید می‌کردم. برای این کار چندتا سیم‌کارت داشتم که اگر یک وقت آن پسر لو رفت، آبروی من نرود. 


جلوی بچه‌ها شیشه می‌کشیدی؟ 


نه اما هستی همه جا بود و مثل سایه دنبالم راه می‌افتاد. وقتی شیشه می‌کشیدم احساس می‌کردم که او نمی‌خواهد اجازه دهد نفس بکشم. من بچه‌ها را دوست دارم و در برابرشان عاجز هستم. برای همین اصلا نمی‌توانستم به هستی آسیبی وارد کنم. بعد از اینکه شیشه می‌کشیدم، احساس می‌کردم که شیطان می‌داند من نمی‌توانم به بچه‌ها آسیب برسانم و برای همین از آنها برای عذاب من استفاده می‌کند. احساس می‌کردم که شیطان با نفوذ به بدن هستی وارد زندگی ما شده بود و زندگی را برایم سخت کرده بود. 


روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟ 


صبح چهارشنبه وقتی شوهرم آماده رفتن به محل کارش شد، تصمیم گرفتم هر طوری شده از شر مزاحمت‌های دخترم خلاص شوم. وقتی حسین خانه را ترک کرد، دست به کار شدم. همه لوازمی را که قصد داشتم با استفاده از آنها دخترم را شکنجه کنم و بعد به قتل برسانم، از قبل تهیه کرده بودم. آن روز چند دقیقه دخترم را شکنجه کردم و پس از آن جسدش را سوزاندم. 


بعد چه اتفاقی افتاد؟ 


خیلی خسته شده بودم، همسایه‌ها به شوهرم زنگ زده بودند و او وقتی وارد خانه شد که کار تمام شده بود. داشتم نفس نفس می‌زدم. وقتی آنها وارد خانه شدند، فرار کردم و اولش بعد ماموران مرا کنار رودخانه دستگیر کردند. 


از اینکه دخترت را این‌طور شکنجه کردی و بعد به قتل رساندی، پشیمان نیستی؟ 


می‌ترسم. چشم‌هایم را که می‌بندم هستی هست. چرا دست از سرم بر نمی‌دارد نمی‌دانم. من که زن بدی نبودم، همه بچه‌ها را هم دوست دارم اما او دست از سرم برنمی‌دارد. 


می‌دانی چه عاقبتی در انتظارت است؟ 


با من کاری ندارند.شوهرم می‌فهمد که هر کاری که کردم برای زندگی‌مان بوده است. من قول دادم زن خوبی باشم. دیگر هم مواد نمی‌کشم. اگر او رضایت بدهد، مرا اعدام نمی‌کنند. من قول دادم که دیگر اشتباه نکنم.ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
[ نویسنده : دختر البرز در جمعه 10 دی 1389 و ساعت 06:57 ب.ظ مرتبط با اخبار و حوادث | دیدن مطلب بطور کامل | نظرات ]امار سایت

 
 


آمار بازدیدها:
امروز:
دیروز:
این ماه:
ماه قبل:
مجموع:
آخرین بازدید:

اطلاعات سایت
آخرین بروز رسانی:
کل مطالب :

مدیر سایت:

دختر البرز

> به آسانی صافكار ماشین خود باشید

15,000 تومان

> قلم خش گیر خودرو ( رنگ فابریك)

15,000 تومان

> میز تیبل میت اورجینالTable Mate

27,000 تومان

> لاغری ، تناسب اندام و بدنسازی با P90X

15,000 تومان

> پكیج طلائی خش گیر خودرو ( كار پك اصلی )

15,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> آموزش سریع مكالمه انگلیسی نصرت 2

4,000 تومان

> جگوار پاور کرم - JAGUAR POWER آقایان

32,000 تومان

> جگوار پاور فول آبی JAGUAR POWE

18,000 تومان

> قلم تشخیص رنگ شدگی اتومبیل

20,000 تومان

> قلم خش گیر خودرو

15,000 تومان

> تست رنگ خودرو

7,000 تومان

> آموزش مكالمه انگلیسی نصرت2 بر روی موبایل

4,000 تومان

> اکتان بنزین WURTH

4,800 تومان

> چاق کننده و رشد دهنده عضلات

15,500 تومان

> ابراکت، دستگاه دراز و نشست (لاغری)

90,000 تومان

> پورتال مسبی - ورژن 7 (جدیدترین ورژن)

590,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال كر ارجینال Total core

118,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> دستگاه تصفیه هوا داخل خودرو

15,000 تومان

> اسپری پولیش براق كننده رنگ خودرو (واكس)

6,000 تومان

> قرص کاهش مصرف سوخت داینوتب

18,000 تومان

> قلم خش گیر خودرو های ایران خودرو و سایپا

15,000 تومان

> پاورگراو POWER GROW،برس لیزری رشدمجدد مو

135,000 تومان

> جارو فندكی

30,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> ماساژور صورت چند سر

25,000 تومان

> پورتال مسبی - ورژن 6

450,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> AB ROCKET-ابراكت-درازنشست

105,000 تومان

> ابراكت - دستگاه دراز نشست

90,000 تومان

> کول واتر COOL WATER بسیار سرد ماندگاری

12,500 تومان

> دستگاه ورزشی آبراکت AB Rock و لوازم کامل

70,000 تومان

> جامع ترین بسته ایمیل ماركتینگ در ایران

10,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> نانو تصفیه

15,000 تومان

> کلاه گیس فشن مردانه

88,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> كاملترین پكیج آناتومی بدن انسان

5,000 تومان

> وان حمام بزرگسال (بادی)

75,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> شارژر خورشیدی همراه ودستگاه های الکترون

15,000 تومان

> دفترچه تلفن جالب و زیبا پر از امكانات

61,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> مستند سیاره زمین BBC Planet Earth

10,000 تومان

> پد - اگ-سنگ پای اروپائی

12,000 تومان

> فشار خون دیجیتالی بیورر مدل 08

50,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> صابون لاغری و تناسب اندامSlimming soap

8,000 تومان

> ماساژور بیشل

45,000 تومان

> بازی گردش پول (پدر پولدار،پدر بی پول)

32,000 تومان

> آموزش تعمیرات پراید

8,800 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> فشار خون دیجیتالی بیورر مدل 08

50,000 تومان

> محافظ كامپوتر اتومبیل

20,000 تومان

> چاقوی میراکل بلید3 Miracle bladeIII

49,000 تومان

> ترازوی دیجیتال آشپزخانه زوهنل SOEHNLE

40,000 تومان

> قفل زاپاس پژو 206 بدون صندوق

25,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> تیبل میت Table Mate

28,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> موزن بینی گوش و خط ریش

30,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

40,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> آب کینگ مدل ROBIMAX 6640

79,000 تومان

> عطر کریستال اورجینال جدید

12,500 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> كاملترین پك آموزش دفاع شخصی Self Defense

7,000 تومان

> زنجیر چرخ انواع خودرو ( ارسال رایگان )

32,000 تومان

> تناسب اندام و بدنسازی با P90X

15,000 تومان

> ماساژور EMSIG

17,000 تومان

> ساعت پلیس

110,000 تومان

> جعبه كمكهای اولیه مدل كندو

80,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> وان بادی کودک طرح زرافه

18,000 تومان

> كاناپه بادی تخت خواب شو(5 کاره جدید)

135,000 تومان

> دستگاه تست اسکناس ذره بینی 2لامپ

19,000 تومان

> تقویت رشد وبهبود حافظه

15,500 تومان

> عطر ماه تولد دختران مهر ماه

12,500 تومان

> 50سال موسیق اصیل ایرانی

8,000 تومان

> شعبده بازان بزرگ جهان وآموزش پرواز تا 1m

8,000 تومان

> پک کامل زبان انگلیسی نصرت 2

6,800 تومان

> نخ پنچر گیری خودرو(به همراه لوازم جانبی)

10,000 تومان

> مینی ماساژور بدن

28,000 تومان

> ماساژور برقی بدن بیورر

65,000 تومان

> نرم افزار رستوران و كافی شاپ آرمینا فود

200,000 تومان

> غذاساز بولت اکسپرس Bullet Express

125,000 تومان

> مخلوط کن و خرد کن مجیک بولت Magic Bullet

65,000 تومان

> میله بارفیکس آیرون جیم IRON GYM

30,000 تومان

> مجموعه كامل آموزشی ASP.Net AJAX

9,000 تومان

> رنده،خردكن، خلال كن و اسلایسر برقی

60,000 تومان

> مجموعه قویترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

5,000 تومان

> نرم افزارهای طراحی سایت2010

15,000 تومان

> آموزش پرورش انواع قارچ های خوراکی

8,000 تومان

> دف پژمان حدادی

90,000 تومان

لینکستان

قالب ساز
انجمن گفتگو
گوشی موبایل ان ام سی
شماره طلایی ایرانسل
گوشی موبایل ان ام سی تک سیم کارت
جارو شارژی آب و خاك وایت مور (White More
دستگاه شوینده و جاروبرقی وکس انگلستان
توستر نان دیوینیز مولینكس (MOULINEX)
آسیاب مخلوط كن ویواسیو مولینكس (Moulinex
بخار شو وكس (Vax)
آون توستر 250-A لیتر سون (Seven)
رنده دستی مولی جولین مولینكس
بخار پز نیو اكزاتیك 3 طبقه سفید مولینکس
ابراكت-AB ROCKET-دستگاه درازنشست
ترك سیگار با ELECTRO SMOKE الکترو اسموك
ماساژور beshell رفع دردهای عضلانی کل بدن
قرص سیالیس- تقویت مردانه cialis
eros- اروس
قرص NATURAL-WEALTH ویتامین E معجزه افزایش قد
اسپری و كرم تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)
نچرال ولث +دمپایی افزایش قد(اصل برزیل)
WHITENING CREAM-سفیدکننده
ترازوی دیجیتالی شیشه ای بیورر- BEURER
راك ان رول استپر-rock n roll steppe
بیوتی کلاب-از بین برنده دائمی چروک و لک
اکستندر مگنت دار-افزایش طول و قطر-آقایان
کرم زیبایی سینه ( کوچک کننده ) ایسنس
کرم زیبایی سینه (بزرگ کننده ) ایسنس
ژل لاغری سوییس فرمولا
اسکی ثابت- ورزشیROBIMAX 7740
کرم اسکراپ (طبی) ایسنس لایه بردار
كرم شاركShark Power تقویت جنسی آقایان
کرم فرم دهنده و ترک بدن ایسنس
كمربند لاغری هیلر آلمان اولین باردرایران
کرم پف دهنده صورت و گردن ایسنس
آبكینگ پرو-همراه با 10 کیلو وزنه نامحسوس
کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو
اسپری تاخیری سوپر دوز 125000
دوچرخه ثابت مغناطیسی ویژه ROBIMAX 7758
قرص JP جگوار- تنگ کننده گیاهی خانمها
پاوراكستندر(افزایش طول وحجم آلت قدرتمند)
راك ان رول استپر-rock n roll stepper کوهنوردی در منزل
كرم گارنیر سبزو قرمز(جوانسازی))GARNER
کپسول مایع جوان کننده پوست animate
ماساژور صورت چند سر
تیبل میت Table Mate 2
خرد كن نایسر دایسر 3 تیغه
جاروی سوییول سویپر شارژی G2
سونیك بلید -sonic blade چاقو شارژی
اسپری تاخیری ویاگرا محصول اصلی آمریکا
مگنا RX+ تقویت مردانه
حلقه ویبراتور رومانتیک با مجوز بهداشت
تست حشیش THC-ACON
تست شیشه-MET-متاامفتامین
تست اکستازی ACON - MDMA
تست مرفین MOP-ACON(OPI
چاقو شارژی Sonic blade
میز تیبل میت اورجینالTable Mate
ماساژور beshell رفع دردهای عضلانی کل بدن
قطره واژینال -خانمها-دکتر مارتین
چاپ عكس شما برروی البسه وظروف
سی دی و نرم افزار گریم وآرایشی وزیبایی
چاقو های میراکل بلید 3 Miracle Blade
رنده برقی چند كاره نیوفلم
فر نوری فلیورویو Flavor Wave Oven Turbo
چاقو ی میراکل بلید 3 Miracle Blade
جاروبرقی وكیوم سیلندر دار 2400 واتVAX
نرم افزار و بازی موبایل سری 40
6 بازی بسیار بسیار جذاب کامیون!
فشن ترین مدلهای مو
ژورنال لباس
كمربند لاغری ویبروشیپ
رنده پرو وی اسلایسر Pro-V-Slice
راهنمای عشق بازی
رقص در آب
100 فیلم شاهكار سینما
مجموعه 24 فیلم پیامبر ،امام و معصومین
Barbie Games
مجموعه 7 كارتن باربی در یك دی وی دی
قطره جادوئی اسپانیش فلای-مخصوص خانمها
کپسول تقویت جنسی
اسکی ثابت ROBIMAX 7741
کرم رومانتیک حجیم کننده آلت آقایان
کرم رومانتیک خانمها- تنگ کننده-ROMANTIC
اکستندر مگنت دار-افزایش طول و قطر آلت
پد - اگ-سنگ پای اروپائی
دوچرخه ثابت مغناطیسی -مدل 2000
تست ایدز-اچ آی وی-HIV
ورزشی _توپ پیلاتیس-روبیمکث ROBIAMX 6600
فشارخون مچی دیجیتال -blood-p-of co-be
اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)
ورزشی -دوچرخه ثابت مغناطیسی -مدل 2000
از بین برنده سفیدی مو -استراتژی
شلوارك حرارتی سونا پنس(لاغری)
کمربند لاغری ویبرو شیپ-vibro shape
دستگاه ورزشی اسکی ثابت ROBIMAX 7752
کیت 10 کاره اعتیاد -تریاک -کراک
ژل حجم دهنده - طویل کننده جگوار-JAGUAR
مبل راحتی اركیده
كمربند لاغری ویبراتن vibra toneویبره
کمربند لاغری ویبره و حرارت-جنیوس-GENIUS

همه لینکها

لینکدونی

فروشگاه بزرگ ایران
فروشگاه ملیس شاپ
تبادل لینك
فروش لپ تاپ زیر قیمت بازار
اسپمر میهن بلاگ
مرجع تخصصی نیازمندیها
نصف جهان
RAP GAP
مرجع جدیدترین عکسها
امیر آنلاین
بهترین سایت دانلود نرم افزار و بازیهای روز دنیا
لینکستان
راه موفقیت
فروش محصولات زناشویی
کسب درآمد واقعی
مرجع کامل فروشگاههای اینترنتی
لینک باکس آبی
دانلود نرم افزار و فیلم وآهنگ و کلیپ
تصاویر واقعا +18
بزرگترین گالری عکس ایرانیان
موزیک
محسن باکس

آرشیو لینکدونی